KONST / Litografier / Färglitografi 11468611
*
nr 1146 8611
Marcel Genay
(f. 1929)
Färglitografi, Marcel Genay (f. 1929), 126/250, motivet: 31x50
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 november 2017
kl 20:41:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/11 20:32:17
1
200 kr
27/11 13:11:33
1
150 kr
27/11 20:36:12
2
150 kr
27/11 20:36:12
1
200 kr (Budbetjänt)
27/11 20:36:32
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marcel genay
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Marcel Genay
Läs om budbetjänten
nr 1146 8611
Marcel Genay
(f. 1929)
Färglitografi, Marcel Genay (f. 1929), 126/250, motivet: 31x50
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 november 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/11 20:32:17 | 1 | 200 kr |
| 27/11 13:11:33 | 1 | 150 kr |
| 27/11 20:36:12 | 2 | 150 kr |
| 27/11 20:36:12 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
| 27/11 20:36:32 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marcel genay
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



